Sistem saati: 18 May 2024, 18:01

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Farmasi Network
İletiTarih: 24 May 2017, 20:15 

farmasi niçin.jpg
farmasi niçin.jpg [ 116.54 KiB | 5195 defa görüntülendi ]

Network Marketing Nedir?

21.yy’ın ticaret sistemi olarak görülen Network Marketing, gün geçtikçe büyümekte ve dikkatleri üzerine çekmektedir. Kişinin tamamen kendi emeği ile doğru orantılı gelir sağlayan bu ticaret sistemi, tüm katılımcılarına eşit fırsat sunması, başlamak için bilgi ve deneyim gerektirmemesi ve çalışma saatlerinin kişinin kendisi tarafından belirlenmesi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Şimdi bu ticaret sistemini biraz daha yakından inceleyelim ve öncelikle çalışma mantığına göz atalım..Network Marketing, tavsiye mantığına dayalı bir sistemdir. Yani siz ürünü alır, kullanır ve memnun kalırsanız doğal olarak bunu çevrenizdekilere tavsiye edersiniz. Araştırmalara göre bu tavsiyenin, bir satıcı tarafından yapılan sunumdan veya medya ile yapılan reklamdan çok daha fazla sonuç verdiği tespit edilmiştir. Bunun için çokta araştırmaya gerek yok. Kendimize bunu sorsak, bizde ürünü kullanan güvenilir bir tanıdığımızın tavsiyesine daha çok itimat edeceğimizi görürüz. Ayrıca bu sebeptendir ki, bu sektörde kendini ispatlamış firmaların ürünleri oldukça kalitelidir ve başarılı olması için böyle olmak zorundadır. Network Marketing, ekip işidir. Siz kişisel referanslarınızdan/satışlarınızdan da para kazanırsınız fakat önemli olan ekibinizde oluşan ciro üzerinden kazanılan paradır. Asıl büyük kazanım burada oluşur. Bu açıdan Network Marketing “1 kişinin %100 çabası yerine, 100 kişinin %1 çabası ile yüksek verim/kâr elde etme.” prensibine dayanır.

farmasikazancplani.jpg
farmasikazancplani.jpg [ 157.29 KiB | 5195 defa görüntülendi ]

FARMASİ KOZMETİK bir Network Şirketidir.

Farmasi doğaya zarar vermeden üretim yapan ve 2000’den fazla ürün yelpazesi olan Avrupa’nın en büyük entegre kozmetik üretim tesisine sahip öncü bir firmadır. Üretim tesisleri Sağlık Bakanlığı Denetiminde olup uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. GMP (Good Manufacturing Practices-İyi üretim uygulamaları) ve Helal Kozmetik Ürünleri Sertifikasına sahip olan Farmasi Kozmetik, 121 ülkeye ihracat yaparak 2009 yılında kendi alanında TÜRKİYE‘de ihracat şampiyonu olmuştur. Sizde Farmasi danışmanı olup, Farmasi ürünlerine sahip olabilirsiniz. Farmasi ile ister kendi ihtiyacınız olan ürünleri alın, isterseniz satış yapıp kar elde edin. Farmasi size esnek zamanlı ek kazanç sağlama imkanı sunuyor.Kullan-Tavsiye et –Kazan politikamızla kariyerinizi kendiniz oluşturun. Sosyalleşin, öğrenin ve kendinizi geliştirin. Belki de tahmin edemeyeceğiniz bir lider ruhunuz vardır.

Eklentiler:
farmasi-urunler.jpg
farmasi-urunler.jpg [ 84.22 KiB | 5195 defa görüntülendi ]
farmasi-temizlik.jpg
farmasi-temizlik.jpg [ 85.61 KiB | 5195 defa görüntülendi ]
 Profile bak Özel mesaj gönder  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız