Sistem saati: 06 May 2021, 10:00

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Yazar Mesaj
 İleti başlığı: forum.DONANIMHABER:COM yazı9- Domuz mu daha Haram İçki mi?
İletiTarih: 07 Ağu 2018, 15:49 

Alıntı:
Orijinalden alıntı: Ysrasl

Toplumu encok ifsad (bozan) eden alkolmü domuzmu diye sorsam verilecek her iki cevap doğru olabilir

1. Cevap alkol olacaktır çünkü zahiren öyle içki kötülüklerin anasıdır deyimi tam manasıyla gerçektir

2. Cevap domuz ilk bakışta pek zararlı görünmüyor çünkü yemiyoruz uzak duruyoruz ama öyle değil malesef gıdadan ilaç sanayisine kadar girmediği yer kalmadı bu bazıları için sorun değil ama inancına bağlı insanlar için büyük sorun.

Not zaten bu konu yanlış anlaşıldı (istisnalar hariç) zannediyorlarki ben bir kötülüğü karalayıp diğarini aklamak peşindeyi hayır öyle değil ben diyorumki bir kötülüğü veya haramı görüp bir diğerine duyarsız kalmayalım

AKP den sonra içki kötülüklerin anası sözü Faiz kötülüklerin anası olarak değiştirilecek çünkü Faiz nedeniyle tarihte yıkılan ilk devlet biz olabiliriz

neyse konuya gelirsek alkol kötüdür demek için domuzu kullanmışsın...fakat Domuz etinden deliren insanlar bile varmış http://www.mynet.com/haber/dunya/tam-pi ... i-311266-1

fakat hergün 1 bardak bira iç hiçbirşey olmaz garanti veriyorum... ( Tabii bunu ömür boyu için demedim 1-2 hafta deneyimleyebilmek için dedim)

ek: Konu başlığı zarardan harama değiştirilmiş... Bu da Konuyu silmek için bir bahane olur admin için

Profile bak Özel mesaj gönder  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Git: