Sistem saati: 20 Nis 2024, 10:26

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Genelev'de Röportaj Macerası
İletiTarih: 02 Haz 2017, 12:07 

Bir blogdan alıntıdır

Bu gün yakın arkadaslarımdan birinin sosyoloji araştırma ödevi konusu gereği karaköy genelevindeydim. Şu meşhur Zürafa Sokak'taydım yani.

Arkadaşım kız olduğu için onu bir kaç gün önce kapıdan içeriye almamışlar ve O da '' Bu işi yapsa yapsa Emre yapar!'' gazıyla beni arayıp ödevinde yardımcı olmamı rica etti. Böyle değişik bir deneyimi kaçırmak olmaz-hemen kabul ettim.

Ödevin konusuna pek girmememi rica ettiği için burada yazmıyorum. Ancak konu hayat kadınlarıyla ilgili bir konu. Bu aşikar. (i love aşikar lafı)

Bu işte bana eşlik edebileceğini ve O'nun için de ilginç bir deneyim olabileceğini düşündüğüm Emir'i arayıp '' Oğlum keraneye gidiyoruz! Hadi hazırlan! '' dedim. Benden hiç böyle bir laf duymaya alışkın olmadığından olsa gerek ''OHA! ne diyosun olum?!'' şeklinde bir cevap verdi. Ama sonra durumu açıklayınca kabul etti eşlik etme teklifimi.

Ödev sahibi arkadasım bizi galata kulesinin ordaki cafelerden birinde bekleyeceğini söyledi. Artık
iki erkek başbaşa kalmıştık. İki yakın arkadaş resmen keraneye gidiyorduk! Sokağın girişindeki bakkalların mesir macunu türevleri gibi şeylere ağırlık vermesi ilgimi çekti. Ayrıca envai çeşit condom da satılıyor.

Genelev dendiğinde aklıma nedense sadece bir apartman dairesi geliyordu bu güne kadar. Ama işler biraz farklıymış. Baya bildiğiniz bir mahalle şeklinde yayılmış bir sürü ev var içeride. Girişteki adam üzerinizi arıyor dikkatlice. Polisler falan var kapıda. Kimlik kontrolünü peçeteci adam yapıyor. Onlara Lavuk deniyormuş. Lavuk'un da anlamını ögrendim.

İçeri girmeden önce ikimiz de çok gerildik, heyecanlandık. Şuan ordaki en yakışıklı adamlar olucaz oğlum. Bi de bu taraftan bak dedim. ''Otobüsteki en yakışıklı çocuk oldugunda her kesin sana bakmaya zorunlu olması gibi'' Bi de öyle bişey var , otobüsün en güzel kızını belirleyip mecburen onunla bakışmak. Normalde ilgini çekmeyecek güzellikteyken elimizdekinin en iyisi bu bari keseyim şunu da bi havalara girsin'' şeklinde bir kesme durumu oluyor bende.

Evet konuyu dağıttım. Geri dönüyoruz geneleve.

İçeri girip emin adımlarla ilerliyoruz ikimiz de. Yaklaşık 5 metre sonra evler başlıyor. Yan yana dizilmiş 4 er katlı binalar. Ortada bir büfe. L şekinde bir yapılanma var. 2 sokaktan oluşuyor sanıyorum. Evlerin alt katlarında giriş kısmında kasalar var. Ve ayakta bekleyip laf atan kadınlar. Bizim girmemizle birlikte ''Ay sizin ne işiniz var burda? Yakışıklıııığğ baksana bi dakka bişey söyliycem sana'' şeklinde bir koro başlıyor. Her yerden ne kadar yakışıklı olduğumuza dair laflar geliyor. Ben bir adım önden kararlı bi şekilde ilerliyorum, Emir biraz daha gergin benden. Ve O'nun ortaköydeki kumpircilere bile kıyamayıp cevap vermek gibi bir huyu var. İyi insan O. Bense sanki devamlı müşterileri gibi kararlıyım. Nereye doğru gidiyorsam artık biliyorum gibi yürüyorum. O kadar yakışıklı lafını duyduktan sonra yürüyüp vardığımız yerde travestilerin olduğunu görünce hemen geriye dönüyoruz . O an çok küçük bir bakışma yaşadığımızı hatırlıyorum. Ve Emir'in gözlerinde ''yakın arkadası apandist ameliyatına giren adamın iş bitirici, aileye yardımcı olucu'' bakışı var. Bilmem anlatabildim mi o bakışı. Temiz havlu falan olur onların arabalarının bagajlarında. Öyle insanlardır onlar.

O bakışı aldıktan sonra yalnız olmadığımı hissediyorum. Bu gerilimi, bu meme içinde kalmışlığı tek başıma yaşamadığımı görüyorum. Rahatlıyorum. Emir iyiki gelmiş diyorum. İyiki gelmiş ve şuan etrafımda yaşanan olaylara O da tanık diyorum. Bu arada bazı kadınların memeleri dışarda. Açmışlar öyle.

Sokağın başındaki evde konuşabileceğimi hissettiğim bir hayat kadını olduğunu bi şekilde seziyorum. Ve itiraf etmek gerekirse en eli yüzü düzgünü de o kadın.

Yanına gidip ödev konusundan bahsediyoruz. Bize yardımcı olup olamayacağını sorduğumda , bana müşterilerini bekletemeyeceğini söyleyince ''Seans ücreti neyse ben onu karşılayacağım'' tarzı bir şey söylediğimi hatırlıyorum. Ve bir anda kendimi kasanın orda buldum sonrasında. Kasadaki adamın gözlerinin içinden arabesk bir dramın fotografını görebiliyorum.

Bu olaylar olurken Emiri de diğer kadın ikna etmeye çalışıyor. Yakışıklı gel seninle de ben konuşayım? şeklinde bir giriş yapıyor. Emir de ''Yok ben burda bekleyeyim. Param yok zaten'' diyor. Sonradan ögrendiğime göre Ben yukarı çıkarken kadın Emir'i gaza getirmek için ''Ha anladııım. Seninki kalkmıyor'' şeklinde ucuz numaralar çekmiş. Ama tabi nafile.

Yukarı doğru çıkmaya başladığım anda terlediğimi ve heyecanlandığımı hissediyorum. O kadar garip bir durumki bu. Emiri aşağıda bırakmış olmanın verdiği bir suçluluk duygusu da var. Bu arada Emir pek dile getirmese de benim yukarda o kadınla birlikte olabileceğimin ihtimalini düşünüyor gibi de. O'nun öyle düşündüğünü düşünmek biraz daha geriyor. Valla seks olmadı abi! şeklinde açıklama yapma eğilimi duygusundayım.

Her katta birer tane banyo ve tuvalet var. Aynı zamanda her odada birer tane lavoba da bulunuyor. Kırmızı ışıklandırma revaçta. Bazı odaların ışıkları taksilerin arka koltuklarındaki mavi renkten. Küçükken az kitlenmemişizdir o mor ötesi lambalara.

Kadının bana söylediği odaya geçiyorum. Odada sadece bir yatak ve lavobo var. Yalnız böyle dediğimde çok pis bir oda imajı oluşuyor beyninizde. Pis bir görüntüyle hiç karşılaşmadım. Bu da enteresandı. Hayalimdeki genel ev imajında her yerde spermler vardı halbuki.

2 dakika sonra kadın yanıma gelip ''Aşkım ben müşteriyi gönderip gelicem şimdi yanına sen rahatına bak'' diyor. Az önce yakışıklı diye beğenilen ben, şimdi de ''Aşkı'' olmanın garipliğini yaşıyorum.

Bu arada garip bir biçimde kadınla asla yatmayacak oldugumu bildiğim halde O beni beğensin istiyorum. Bir hayat kadını tarafından beğenilmek istemek çok garip bir duygu. Normalde güzel bir kadınla tanışan ve onunla konuşacak olan bir erkeğin klasik alt yapısını bu kadına karşı da oluşturma iç güdüm beni şaşırtıyor. Ya ben çok büyük bir abazayım, ya da seks temalı bir kadın tarafından beğeniliyor olmak istemek gayet doğal? Bu itirafımsı şey sonucunda benim o kadınla yattığıma kadar giden tahminler yürütecek olan paranoyak zihinlere burdan merhaba demek istiyorum. Yok öyle bir şey.

Kadın hemen yan taraftaki odaya giriyor. Orda bekleyen adam, beklediği sürenin çok daha altında bir sürede çıkıyor odadan. 4 dakika falan sürüyor. Göz göze gelmiyor benimle adam. Direk aşağıya iniyor. Üzülüyorum adamın durumuna.

Bu sırada aşağıdan beyaz saçlı bir amca geliyor. Benim kadınım (benim kadınım ahaha) odadan çıkıyor ve duşa giriyor. Duştan çıkıp o gelen adamı da odaya sokuyor. Odada kalış süreleri 8 dakika oluyor bu sefer. Adam odadan çıktıgında gayet ciddi bir ifadeyle devam ediyor yoluna. Sanki az önce sevişen o değilmiş gibi çok ciddi. Kadın tekrar çıkıyor odadan ve tekrar duşa giriyor. Duş dediysem de sadece vücuduna su tutup çıkıyor dışarı . Bu sefer beni o odaya sokacak. İşte o anda kalbim güm güm atıyor. Çok rahatsız hissettiğimi hatırlıyorum. Kötü yola düşmüş gibiyim.

Karşımda ilk başta çırılçıplak kalıyor. Göz temasımı kaybetmiyorum. Gerçekten de görmek istemiyorum sanki memelerini. Üzerine hemen bir şeyler giyip yatağa uzanıyor ve röportajımız başlıyor. Yanımda bir kayıt cihazı ve kağıt-kalem var. Notlar alıyorum sürekli.

Bu o kadar değişik bir deneyimki benim için. Bu arada bir süre sonra o gerginliğim de kalmıyor. Kadın mesela profesyonel bowling oyuncusuymuş, erkek arkadası varmış, müşterisi olan ünlüler varmış. Bu gibi ilginç şeyleri dinliyorum. Bu arada o kadar çok dramatik sorun var ki. Burda bahsetmek istemiyorum işin o tarafından.

Mesela kadın (İsmini ögrendim bu arada Elif) Elif, ilk başlarda gayet cilveli bir tavırdayken sonrasında gözleri dolan ve gözlerimin içine bakarak '' Ben burda olmak istemezdim.'' diyen bir masum insana dönüşüyor. O noktadan sonra rahatlıyoruz ikimiz de. Rahatlamamızın sebebi de artık seks dışında yaptıgı bir işi var şu an. Bu onu rahatlatıyor. Kendi farkındalığını benimle paylaşıyor. O'nu insan yerine koyup onu dinleyen, saygı duyan biri var karşısında. Ve bu o kadar değerli ki onlar için.

Ve arkadaş olduk en sonunda. Bana ödev hakkında bundan sonra da yardımcı olmak istediğini söyleyip telefon numarasını verdi. Beraber tophanede kahve içmek istediğini söyledi. Duygulandık beraber. Ayrılırken hüzünlenen bir müşteriyim artık Elif için. Normal müşterilerine ayırdığı vakitin çok daha fazlasını bahşiş dahi alamayacağını bildiği halde benimle geçirdi.

Odadan çıkmadan önce el sıkıştık. Ödevi olan arkadasımla beraber buluşup kahve içmek konuşmak konusunda çok ciddi oldugunu ve arkadas olmak istedigini söyledi. Ve uğurladı beni.

Aşağıya indiğimde bekleyen Emir'in canı çok sıkılmıştı. '' Emre Allah belanı versin abi! Tek başıma burda ne haldeyim ben farkında mısın abi? Kalkmıyo mu bana seninki dediler abi burda!'' dedi bana . Bense çok mutluydum. Bana verilen görevi eksiksiz yerine getirmiş olmanın verdiği hazzı yaşıyordum. Sanki güzel bir çizim yapmışım da onu sergileyecekmişim gibi bir his vardı üstümde. Bu hissi çizerler bilirler. Çizerim demek de istemiyorum ego yapar gibi ama çok pis çizerim. şşş

Geneleve girmemiştim şimdiye kadar. Tam oldu böyle. Bu gün hayatımın en gerçekçi deneyimlerinden birini yaşadım. Bambaşka bir dünyaya girip o nüfusu gördüm. Çok negatif duruyor aslında genel eve gitmek durumu. Evet çok ağır manzaralar var. İnsanların içinin nuru kaymış. Gözlerde hüzün var ama memeler dışarda . Bu çok üzücü. Diğer bir üzücü olan şey de gerçekten tipsiz bir tipe de aynı bize söyledikleri gibi ''Yakışıklııı'' diye seslenmelerine şahit olmamdı. Ulan hani biz yakışıklıydık? E oldu mu şimdi?

Bir kaç ince detay :

-Odada ''sex'' yazan yastık vardı kalpli. Onu bana alsın biri. istiyorum

-Venedik maskesi vardı yatagın üstünde. Amcalar fanteziye koşuyorlar haberiniz yok.

-Odada dev Lcd ekran ve d-smart paketi vardı.

-Alt kattaki kadının telefon konuşması aynen aktarıyorum: '

'Ben sana bi şey söyliyeyim mi? Böyle ''şöyle s.kerim,böyle beceririm, ben şu kadar iyiyim'' diyen adamların hepsi yatakta bi b.k yapamayan adamlardır.''

-Yakışıklıyım ben ayrıca!

Profile bak Özel mesaj gönder  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz