Sistem saati: 17 Haz 2024, 21:42

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Yazar Mesaj
 İleti başlığı: NiÇiN GENÇ ERKEKLER OLGUN BAYANLARDAN HOŞLANIR?
İletiTarih: 06 Kas 2011, 05:58 

Alıntıdır..

kendimde ve çevremde gözlediğim bir durumun neticesi aslında bu. Genç erkekler yirmili yaşlarında gezerken genellikle kendilerinden olgun hatunların peşinden koşarlar. Sebebi çok açıktır, çünkü o kadınlar çok daha kolaydır. Kolay deyince yanlış anlaşılmasın kolaylık şu anlamda; 30 civarı kadınlar ne istediklerini bilirler. Eğer bir adamla vakit geçireceklerse bunu daha en başta bilirler ve uygularlar. Dolayısıyla bir gösterip de vermeme durumu pek olmaz. Gösteriyorsa verecektir büyük olasılıkla, o nedenle anlaması kolaydırlar. Ama 20li yaşlardaki kızlar için durum aynı değildir. Zaten onlar için kız, diğerleri için hatun dememden de olayı anlamak mümkün. Çünkü 20li yaşlardaki kızlar gösterme yaşındadırlar ve verme ihtimalleri hem düşüktür hem de bir yığın rastlantıya bağlıdır. Sonuçta zordur bu kızlar. Eeee, genç delikanlılarında tahammülü yok doğal olarak, dolayısıyla eğer bulabilirlerse kendilerin yaşça daha büyük hatunların peşine düşerler.

Ben şanslı olanlardım sanırım. Sadece 1-2 kız arkadaşım dışında hep kendimden yaşça büyüklerle oldum. İlk öpüşmem, ilk para vermeden yaptığım seks hep bu benden büyük kızlar sayesinde oldu. Belki de o nedenle hep onların peşinden koşturdum durdum. Hala da özellikle 40lı yaşlarındaki bakımlı hatunlar hep ilgimi çeker. Gavurun tabiri ile “cougar” yani pumalar. Çünkü pumalar, 30lu yaşların tecrübesi ve az vaktim kaldı telaşı ile maksimum seks olgunluğuna ulaşmış hatunlardan oluşur. Onlar için zaman kaybına tahammül yoktur. Pek çoğu yatakta ne istediğini bilir ve genellikle de alırlar çünkü artık bencildirler. Bu nedenle onlarla seks yapmak daha zordur. Çünkü ya belirli kalıplar içinde hapsolmuşlardır ve yenilik yapmak için çok geçtir yada denenecek ne varsa denemişlerdir ve artık sadece hoşlarına gidenleri yapmaktadırlar. Dolayısıyla iyi açılmış bir motora sahip klasik otomobil zevki için pumalar doğru adreslerdir.

Gene dağıldık konuda, gelelim neden daha sapık oluyoruz. Olay şöyle, yaş 35i geçtikten sonra, dediğim gibi zaman zaman hala gözüm pumalarda olsa da, hatun olayındaki yaş sınırım aşağı doğru çekilmeye başladı. Öyle 28-29 değil, direk 18-20 seviyesine. Neden bilmiyorum ama durum bu. Üstelik o kızlarla neredeyse hiç şansım olmadığını bilmeme rağmen. Teknik olarak kızım yaşında olabilecek bu ablalar ile ilgim doğal olarak çok fazla normal de gelmiyor bana ama eğer dışarı çıkıp bu kızlardan gördüyseniz ki aksi neredeyse imkansız, sanki büyümüşte küçülmüş halleri var. Henüz selulit olayından nasibini almamış, vücutları yeni oturan bu kızların o kıyafetlerini ve tavırlarını görünce insanın aklına nedense sadece seks geliyor. Üstelik bu kızların o mevzuda belirli istisnalar hariç çok da tecrübeli olmadıklarını düşünürsek, bu durumun pek bir faydası yok tabii ama insan gene de düşünmeden edemiyor. Çünkü genellikle bu yaş kızlar daha ziyade gösterme konusunda uzman olduklarından iş seks kısmına gelince pek öyle fantazilere açık bir hayat sizi beklemez. Öncelikle zaten pakedin onlara verdiği öz güvenle pek öyle yeniliklere açık değildirler. Diğer yandan her ne kadar dünyanın en kısa minileri ve en derin göğüs dekolteleri ile sokakta dolaşsalarda annelerinin sözleri hala kulağındadır. Kısaca her yeni numara için önce ikna edilmeleri gerekir, daha sonra da beceriksizlikten mütevellit sıkıntılara. Bu yaş kızlarına dişlerin oral seks sırasında bütün huzuru kaçırıcı bir faktör olduğunu bile anlatmak haftalar sürebilir eğer siz de o sabır varsa. Özetle bu çıtır kızlar genellikle Doğan görünümlü Şahin tecrübesi verir insana.

Özetle beyhude bir mesele ve nereden baksan rasyonelize edemediğim bir sevdadır bu çıtırlara kayan ilgi ki şimdilik sadece paralı olarak tatmin edebildiğim bir tutkudur. Üstelik bu kızlar paralı da olsalar yine yukarıda bahsettiğim pakede dayalı öz güven sayesinde insana aradığı huzuru vermekten yine de uzaktır çünkü para da veriyor olsanız gelişmekte olan göbeğiniz ve kulaklarınızda daha çok çıkan kıllar sebebiyle aslında size bir kıyak geçiyor olduklarının bilincindedirler ve bunu fazla zorlamanıza müsade etmezler.

Ancak erkek kısmı açısından bakınca da olayın popülerliğinden pek bir eksilme olmadığı da ortadır nitekim ulusal kanallarımızdan birinin 15li kızlara minik etek giydirip dansettirmelerinimn başka bir açıklaması yoktur sanırım. Özetle çıtır iyidir ama yanınızda gezdirip gençlik heyecamlarını yad etmek için ama eğer derdiniz tatmin edici seks ise hala 30lu kadınları banko geçerim.

Profile bak Özel mesaj gönder  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Git: