Sistem saati: 19 Nis 2024, 07:05

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Yazar Mesaj
 İleti başlığı: MiLYONER ( Kim 500 Milyar ister ) ATv'de Devam Ediyor
İletiTarih: 20 Eyl 2011, 23:51 
Site Yöneticisi

http://www.atv.com.tr/milyoner/form

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı 'Kim Milyoner Olmak İster' Atv ekranlarında Kenan Işık'ın sunumuyla Ağustos ayında başlıyor.
Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor.

12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?

Kim 500 milyar ister (Önceki isimleri Kim 500 bin ister ve Kim 1 milyon ister) yarışması. Kenan Işık ile başlayan yarışma programı Haluk Bilginer ile yoluna Show Tv ekranlarında devam etmişti. Şuan ise Kim milyoner olmak ister ismiyle ATV kanalında yayın hayatına başlayacak.

Bazen heyecan içinde izlediğimiz yarışma programında olmayı çok isteriz. Ben olsaydım şöyle şöyle yapardım, ben orda olsaydım öyle yapmazdım deriz. Bu konuşmaları sıklıkla yapıyorsanız bu site tam sizin için düşünülmüş bir yer. Sitemizdeki oyun ile bu duyguları bilgisayarınızın başında yaşayabilirsiniz.

Her ne kadar kaybedeceğiniz veya kazanacağınız ödüller olmasada bu heyacanı yaşayabilirsiniz. Star tv ekranlarında yayınlanan kim 1 milyon ister yarışması yayın hayatına tekrar son verdi. Yarışma programı Kenan Işık ile ATV kanalında "Kim milyoner olmak ister" ismi ile yayın hayatına devam edecek.

Oyunumuzu bilgisayarınızdan oynayabilmeniz için sisteminizde Flash Player eklentisi olması gerekiyor. Bu eklendi güncel bir bilgisayarınız varsa sisteminizde zaten mevcuttur. Eğer bu eklenti sisteminizde yoksa veya güncel değilse yardım sayfamızdan eklentinizi güncelleyiniz. Aksi halde yarışmamıza katılamazsınız. (Oyunu oynayamazsınız).

Oyunumuzu oynadınız ve çok beğendiniz ve daha sonradan tekrar oynamak istiyorsanız lütfen Ctrl + D tuş kombinasyonu ile sayfamızı sık kullanılan (Favoriler) nıza ekleyin. Eğer internet bağlantısı olmayan bir bilgisayardan oynayacaksanız indir sayfamızdan oyunun exe formatını indirebilirsiniz. Bu sayede internet bağlantısı olmayan bilgisayarlarınızdan da oyunumuzu oynayabileceksiniz. “Kim 500 milyar ister programı” bir çok çizgi filmlere ve programlarada konu olmuştur.
Sayfalarımızı kullanarak Kim 500 milyar ister izle, kim 500 milyar seyret, kim 500 milyar indir, kim 500 milyar ister oyna, kim 500 milyar ister download bölümlerini bulabileceksiniz.

Kim Milyoner Olmak ister
Kim 500 Milyar ister isimli efsane yarışma 'Kim Milyoner olmak ister' olarak ATV ekranlarında sevenlerine merhaba dedi. 106 ülkeye ulaşarak, 10'cu yılında en çok sevilen ve en çok izlenen bilgi yarışması olma özelliğini yitirmeyen 'Kim Milyoner Olmak ister' yarışma programını Türkiye ye geldiğinde ilk kez sunan Kenan Işık sunuyor. Yarışmanın bütün kuralları aynen devam ettiği gibi değişen tek şey programa katılma süreciydi. Önceden yarışmacı olabilmek için program içinde sorulan sorulara en hızlı şekilde yanıt vermek gerekiyordu. Yeni yarışmada internetten başvurulan başvurular dikkate alınacak.

Profile bak Özel mesaj gönder  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  

1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Git: